Elkészült az NBIII. pontos menetrendje

A teljes bajnokságra tervezhetnek drukkereink. 

A bajnokság augusztus 4-én (szombaton) hazai pályán kezdődik számunkra, ellenfelünk szintén egy megyei bajnok újonc, a Taksony lesz a Széktóiban 17:00-kor. A visszavágók közül egy mérkőzést előre hoznak, így november 24-én a Taksony otthonában is zárjuk majd az őszt.

A tavaszi szezon március 2-án (szombaton) újra hazai pályán veszi kezdetét, amikor is a Dabas lesz az ellenfelünk, az utolsó fordulóra szintén hazai pályán, az RKSK ellen kerül sor június 8-án. Az őszi és a tavaszi szezonban is lesz egy-egy olyan hétvége, amikor szünetel az NBIII-as bajnokság, a hazai meccseinket szinte kivétel nélkül szombaton rendezhetjük.

Őszi szezon:

08.04. (szombat): KTE – Taksony, 17:00

08.12. (vasárnap): Dabas – KTE, 17:00

08.19. (vasárnap): KTE – Paks II., 17:00

08.25. (szombat): KTE – Szentlőrinc, 17:00

09.01. (szombat): Hódmezővásárhely – KTE, 16:00

09.09. (vasárnap): KTE – Kozármisleny, 16:00

09.15. (szombat): Dunaújváros – KTE, 18:00

09.22-23.: Nincs forduló

09.29. (szombat): KTE – Szeged-Grosics Akadémia, 15:30

10.06. (szombat): Iváncsa – KTE, 14:30

10.13. (szombat): KTE – SZEOL, 14:30

10.21. (vasárnap): Honvéd II. – KTE, 14:00

10.27. (szombat): KTE – Makó, 14:00

11.03. (szombat): PMFC – KTE, 13:30

11.10. (szombat): KTE – Szekszárd, 13:30

11.17. (szombat): RKSK – KTE, 13:00

11.24. (szombat): Taksony – KTE, 13:00

Tavaszi szezon:

03.02. (szombat): KTE – Dabas, 14:30

03.10. (vasárnap): Paks II. – KTE, 14:30

03.16. (szombat): Szentlőrinc – KTE, 15:00

03.23. (szombat): KTE – Hódmezővásárhely, 15:00

03.30. (szombat): Kozármisleny – KTE, 15:00

04.06. (szombat): KTE – Dunaújváros, 16:00

04.13. (szombat): Szeged-Grosics Akadémia, 16:00

04.20. (szombat): KTE – Iváncsa, 16:30

04.28. (vasárnap): SZEOL – KTE, 16:30

05.04. (szombat): KTE – Honvéd II., 17:00

05.11. (szombat): Makó – KTE, 17:00

05.18-19.: Nincs forduló

05.25. (szombat): KTE – PMFC, 17:30

06.01. (szombat): Szekszárd – KTE, 17:30

06.08. (szombat): KTE – RKSK, 17:30

 

Szerző: Nyitray András