A CSAPAT ÉS A HONLAP TÁMOGATÓJA: HORVÁTH ÉPÍTŐMESTER ZRT.

Jótékonysági licit a paracurling válogatottért

Klubunk jótékonysági mezlicitet hirdet, mellyel a magyar paracurling vb-szereplését segíthetik drukkereink ezúttal. A magyar válogatott márciusban a kanadai világbajnokságon vehet részt.

A magyar kerekesszékes curling oktatás nyolc éve indult el Magyarországon, először négy éve mutatkozott be a magyar csapat világversenyen, 2022-ben a vegyes páros ezüstérmet is szerzett már. Ebben az évben a kanadai Richmondban rendezik meg a világbajnokságot, ami extra költségekkel jár az így is hatalmas önerőt hozzárakó versenyzőknek és stábtagoknak. A Sasadi Anikó, Barkóczi Péter vegyes páros szereplését szeretné klubunk is magunk módján segíteni, egy dedikált mezre licitálhatnak drukkereink február 22-én 10 óráig. A befolyt összeget teljes egészében a csapatnak ajánljuk fel. A kezdő licit 25.000 forint. 

A paracurling csapat szereplését célzottan az alábbi számlaszámon keresztül is lehet támogatni:

Kedvezményezett: PTE Polipok Jégkorong Szakosztály

Számlaszám: 11740009-24112882

Közlemény: Kerekesszékes vegyes páros vb támogatás

Szerző: KTE/kecskemetite.hu

Média partnerek
Támogatók