Kialakult a bajnokság tavaszi menetrendje

Az MLSZ Versenybizottsága határozatában tette véglegessé az NBIII. tavaszi menetrendjét. Az irányadó elv továbbra is az, hogy a bajnoki mérkőzéseket vasárnap rendezik a harmadosztályban, eltérő napon csak a válogatott mérkőzésekre tekintettel lehet játszani.

Ennek megfelelően egy helyen módosított a Versenybizottság az előzetes kiíráson, a 20. fordulóban minden találkozót szombaton rendeznek, ez a mi esetünkben egy hazai meccs lesz a Hódmezővásárhely ellen.

A tavaszi szezon végleges menetrendje:

03.03. (vasárnap): KTE – Dabas, 14:30

03.10. (vasárnap): Paks II. – KTE, 14:30

03.17. (vasárnap): Szentlőrinc – KTE, 15:00

03.23. (szombat): KTE – Hódmezővásárhely, 15:00

03.31. (vasárnap): Kozármisleny – KTE, 15:00

04.07. (vasárnap): KTE – Dunaújváros, 16:00

04.14. (vasárnap): Szeged-Grosics Akadémia, 16:00

04.21. (vasárnap): KTE – Iváncsa, 16:30

04.28. (vasárnap): SZEOL – KTE, 16:30

05.05. (vasárnap): KTE – Honvéd II., 17:00

05.12. (vasárnap): Makó – KTE, 17:00

05.19. (vasárnap): KTE – PMFC, 17:30

05.26. (vasárnap): Szekszárd – KTE, 17:30

06.02. (vasárnap): KTE – RKSK, 17:30

Szerző: Nyitray András

Média partnerek
Támogatók