A CSAPAT ÉS A HONLAP TÁMOGATÓJA: HORVÁTH ÉPÍTŐMESTER ZRT.

Klubunk megfelelt az NBIII-as licenc követelményeknek

Bár a 2019/2020-as NBIII-as bajnokság kapcsán még nem hozott végleges döntést az MLSZ, a háttérben természetesen már a következő idény tervezése is zajlik, ennek egyik kiindulópontja az licenc megszerzése a klubok számára.

Ahogy minden egyesület, úgy klubunk is várja természetesen, hogyan és miként folytatódhat, vagy zárulhat az NBIII-as bajnokság, de közben a következő szezonra is el kellett kezdeni a felkészülést a háttérben. Az ilyenkor szokásos licenceljárás az első fontos lépés, melyet sikerrel is vettünk, az MLSZ elektronikus felületén minden alapkritérium mellett ott szerepel a pozitív visszaigazolás.

A csapathoz kapcsolódó hír, hogy a heti munkát még továbbra is egyénileg kiadott edzésterv, illetve online edzések formájában alakította ki a szakmai stáb, de a tervek szerint hamarosan újra elindulhatnak a közös gyakorlások, köszönhetően az ezt engedélyező kormányrendeletnek is. Ennek alakítása és tervezése a hét feladatai közé tartozik majd.

Szerző: KTE/kecskemetite.hu

Média partnerek
Támogatók