A CSAPAT ÉS A HONLAP TÁMOGATÓJA: HORVÁTH ÉPÍTŐMESTER ZRT.

Megkaptuk az NBI-es licencet

A mai napon megkapta klubunk az MLSZ Elsőfokú Licencadó Bizottságának határozatát, melyben a korábban benyújtott kérelmünk elbírásála után, megadták számunkra az élvonalbeli indulási jogot a 2022/2023-as szezonra. Amennyiben csapatunk kiharcolja a feljutást, úgy ennek adminisztratív akadálya sem lesz innentől kezdve.

Klubunk a csapat kitűnő szereplésének is köszönhetően Nemzeti Első Osztályú (NB I) licenckérelmet nyújtott be a következő szezonra a tavasz folyamán, és miután a kritériumoknak megfelelve ezt megkaptuk, újra ott lehetünk az élvonalban, ha az eredmények kedvezően alakulnak számunkra. Jelenleg erre minden esélyünk megvan, hiszen öt fordulóval a bajnokság zárása előtt a második, már feljutást érő pozícióban tartózkodik együttesünk.

Szerző: KTE/kecskemetite.hu

Média partnerek
Támogatók