A CSAPAT ÉS A HONLAP TÁMOGATÓJA: HORVÁTH ÉPÍTŐMESTER ZRT.

Mindent megteszünk az MTK ellen is a jór eredményért

Rengeteg kérdést érkezett hozzánk szurkolóink részéről, hogy a sok csapadék mennyiben befolyásolhatja az MTK elleni hazai bajnokit, ennek kapcsán dr. Filus Andor, klubunk ügyvezetője adott tájékoztatást.

– Csütörtök óta sok csapadék esett le országosan, így Kecskeméten is, klubunk pedig igyekezett a lehető legjobban megvédeni a pályát az időjárás viszontagságaitól, erre már a hét elején elkezdtünk felkészülni. Kezdésként a teljes gyepszőnyeget lefedtük, még a nagy esőzések kezdete előtt, a klub utánpótlás edzői és stábtagjai is bekapcsolódtak a folyamatokba, összefogva a közös célért. Péntek kora délutánra az előrejelzéseknek megfelelően megszűnt az eső, és a találkozó végéig már nem is várható. Ezzel összhangban indul meg a fóliáról a csapadék eltávolítása, illetve a víz elszivattyúzása. Kiemelném, hogy a teljes város megmozdult azért, hogy szombaton mérkőzést rendezhessünk, az első kérő szóra segítséget kaptunk, akárhova is fordultunk, ezt ezúton is köszönöm. Bízom benne, hogy ezek után szép számú közönségünk előtt sikerrel tudjuk megvívni az MTK elleni bajnokit is – mondta dr. Filus Andor, klubunk ügyvezetője.

A gyepszőnyeg már a hét elején extra védelmet kapott, pénteken az esőzések eláltával folytatódik a munka a pályán

Szerző: KTE/kecskemetite.hu

Média partnerek
Támogatók