Mindkét tréner szerint igazságos az eredmény

Csapatunk 2-2-es döntetlent játszott Szolnokon, a találkozó után a két vezetőedző értékelte a látottakat.

Csábi József, a Szolnoki MÁV FC: - Az elmúlt két hétből kijöttünk, ma szervezettek voltunk, láttam a csapattól azt, amit korábbiakban. Egy jó mérkőzést játszottunk, a Kecskemét igazolta jó hírét, nem véletlen nem kaptak ki nagyon régen. Párharcokban erősek voltak a fizikai előnyükből kifolyólag, pontrúgásokból fordítottak. Sajnálom, hogy 1-0 után nem tudtuk lezárni a mérkőzést, bravúrt elérni, de ebben a meccsben talán ennyi volt, értékes pontot szereztünk. Tudatos, jól összerakott csapattal voltunk partiban, helyenként jól is futballoztunk.

Szabó István, a KTE HUFBAU vezetőedzője: - Számoltunk a külső tényezőkkel, a pálya nem tette alkalmassá azt, hogy a kombinatív játékunkat hozzuk. Változatos mérkőzés volt, jobban kezdett a Szolnok, de utána átvettük az irányítást, az utolsó öt perc volt megint a hazaiaké, akkor meg is szerezték a vezetést. Szünetben megbeszéltük, hogyan tudjuk ezt a két tizenhatos közt zajló „box to box” játékot visszaszorítani. Játékban véleményem szerint előrébb tartunk, amikor futballozni kellett, akkor jobbnak éreztem a csapatomat, de a Szolnok igazolta a jó hírét, Csábi József nagyon jó kis csapatot rakott össze. A döntetlen véleményem szerint igazságos, ezzel nem vagyunk elégedetlenek. Sok sikert a Szolnoknak, megyünk tovább a saját utunkon.