NS: Kersák és Nikitscher is a forduló csapatában

A Nemzeti Sport is összeállította saját forduló válogatottját, melyben két játékosunk is helyet kapott. Kersák Roland a kapuban, Nikitscher Tamás a középpályán van ott, utóbbi a legmagasabb osztályzatot kapta a teljes mezőnyben.

Az ETO elleni 2-1-re megnyert mérkőzésen Kersák Roland végig koncentráltan tette a dolgát, majd a 86. percben egy hatalmas bravúrt is hozzátett a mérkőzéshez, amikor Skvarka közeli lövését kitolta, így az ETO végül csak a hosszabbításba lépve tudott már szépíteni. Kapusunk végül 7-es osztályzatot kapott, amit csak három játékos érdemelt ki rajta kívül.

Nikitscher Tamásról már megírtuk, hogy gyakorlatilag minden létező fórumon a legjobbak közé került, akár a szakírók, akár a szurkolók döntöttek. A Nemzeti Sport sem ítélte meg ezt máshogy, hiszen középpályásunk egyedüliként kapott 8-as érdemjegyet, amivel a forduló legjobbja is lett egyben. Az országos sportnapilap kiemeli, hogy két gólja mellett sokat futott, szerelt, ütközött, végig hasznosan futballozott.

A forduló összefoglalójában Nikitscher Tamás is nyilatkozott.

Játékosaink a Nemzeti Sport forduló válogatottjában az idény során:

3. forduló (KTE – DVSC 1-1): Vágó Levente

4. forduló (KTE – ETO 2-1): Kersák Roland, Nikitscher Tamás (a forduló játékosa)