Változás történt NB II-es csapatunk keretében, miután klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott Papp Milánnal.
A 24 éves védő 2024 nyarán igazolt Kecskemétre, az azóta eltelt két esztendőben ugyanakkor Gyirmóton és Fehérváron is eltöltött egy-egy félévet kölcsönben. Télen tért vissza, ám tavasszal csak két tétmeccsen lépett pályára, ennyivel is zárja le kecskeméti pályafutását.

Szerző: KTE/kecskemetite.hu








-








































