Pénteken jön az első edzőmeccs

A KTE HUFBAU a felkészülés első hetében van, de csapatunk pénteken máris felkészülési mérkőzésen lép pályára, ellenfelünk a harmadosztályú FC Dabas lesz.

Jól ismerheti edzőpartnerünket a szakmai stáb, hiszen Szabó István és Kerekes Barna tavaly még éppen a Dabassal szerzett bronzérmet az NBIII. közép csoportjában, nem mellesleg Marsa Levente és Kersák Roland a Pest megyeiektől csatlakozott hozzánk nyáron. A tavalyi dobogósnak idén kevésbé megy a bajnokságban, a Dabas a 10. helyen telelhet. A télen edzőt is váltott ellenfelünk, a Sopronba távozó Bücs Zsolt helyét az a Fehér Ádám vette át, aki még Szabó István stábjának is tagja volt.

A találkozó ezúttal rendhagyó módon 2x60 perces lesz, Szabó István ugyanis szeretne mindenkinek megfelelő és azonos meccsterhelést adni. A mérkőzés 15 órakor kezdődik a Széktói Stadion 2-es edzőpályáján.