A CSAPAT ÉS A HONLAP TÁMOGATÓJA: HORVÁTH ÉPÍTŐMESTER ZRT.

Szurkoljunk sportszerűen tavasszal is

Klubunk az őszi szezon utolsó hazai mérkőzése, a Puskás Akadémia elleni találkozó után fegyelmi büntetést kapott.

A Fegyelmi Bizottság indoklása szerint a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (megbotránkoztató, obszcén kifejezések bekiabálása, tárgy elzárt területre történt bedobása és rasszista megnyilvánulás) miatt pénzbüntetés megfizetésére kötelezte klubunkat, továbbá 1 soron következő hazai bajnoki mérkőzésen a H szektor bezárást rendelte el, melyet a Fehérvár elleni szezonnyitón töltünk le. A pénzbüntetés tétele több millió forinttal terheli meg klubunk költségvetését.

Kecskeméten méltán lehetünk büszkék arra, hogy szurkolóink döntő többsége eddig is hatalmas lelkesedés mellett sportszerűen buzdította a csapatot. Éppen ezért kérjük drukkereinket, hogy továbbiakban is tegyenek így otthon és idegenben is, elkerülve a további büntetéseket.

 

Szerző: KTE/kecskemetite.hu

Média partnerek
Támogatók