Csapatunk 2-1-es vereséget szenvedett a nyár első edzőmeccsén, mely után Tímár Krisztián értékelt:
– Maga a mérkőzés a nagy hőségben is elérte a célját, a játékosok megfelelő mentalitással álltak bele. Jó és harcos meccset játszottunk, melyen mindkét félidőben elkövettünk viszont egy-egy olyan hibát, melyet le kell vetkőzi a jövőben természetesen. Ezzel együtt uraltuk a találkozót, sok helyzetünk volt, ami mindenképpen pozitívum, korábban is elmondtam, hogy itt még nem az eredményen van a hangsúly. Egyre jobban megismerjük az új játékosokat is, idő kell még, mire kialakul a legideálisabb kezdőcsapat, de jól haladunk. A helyzetkihasználáson javítani kell, illetve nem szabad olyan partizánakciókba belemenni, amilyenből a gólt kaptuk a végén, és akkor még elégedettebbek lehetünk majd – mondta Tímár Krisztián.

Szerző: KTE/kecskemetite.hu








-








































