Tartalékcsapatunk hétvégén utolsó felkészülési meccsét játszotta a téli időszakban, vasárnap már a bajnoki nyitány vár a fiatalokra. A budaörsi főpróbát a hazaiak nyerték, a rajton pedig rögtön az éllovas következik majd hazai pályán.
A budaörsi edzőmeccsen jól kezdtek a fiatalok, Kovács labdájából Kárpáti tudott elindulni, majd végig is vitte egyedül az akciót, melyet követően bevette a kaput (0-1). A folytatásban a tapasztalt, korábbi NB I-es támadó, Balajti Ádám pillanatai következtek. A budaörsiek gólvágója előbb egy büntetőt értékesített, aki szünet előtt egy szöglet után is résen volt, így előnyhöz juttatta csapatát (2-1). A második félidőben a mesterhármas is összejött neki, ismét büntetőből talált a kapuba (3-1).
Virágh Ferenc, a KTE II. vezetőedzője: – Az első félidőben nem játszottunk olyan bátran, mint ahogy szerettem volna. Igaz, megszereztük a vezetést, de egy pontrúgásból és egy büntetőből fordított a hazai csapat. A második játékrész jobban tetszett, több lehetőségünk is volt, de a végén ismét egy büntetőből beállította a végeredményt a Budaörs. A héten van még idő a finomításokra, de nagyon nehéz első forduló vár ránk, hiszen az éllovas Gyula jön hozzánk.
A tavaszi szezonnyitó vasárnap 11:00-kor kezdődik a Műkertvárosi Sportcentrumban. Ahogy eddig, úgy a KTE II. hazai mérkőzései ezután is ingyenesen megtekinthetőek.
Budaörs – Kecskeméti TE II. 3-1 (2-1)
Felkészülési mérkőzés
KTE II.: Pálfi – Horváth A., Harmati, Ruzsa, Balla, Fodor, Kovács P., Goretich, Czenky, Murár, Kárpáti. Csere: Győri (k), Keindl, Varga M., Pataki, Szabó Benedek, Virágh, Béleczki.
Gólszerzőnk: Kárpáti
Szerző: KTE/kecskemetite.hu