Zoran Kuntics távozik klubunktól

A mai napon változás történt a KTE HUFBAU szakmai stábjában, Zoran Kuntics vezetőedző közös megegyezéssel távozott klubunktól.

A klubvezetés szeretné minél előbb megtalálni a megfelelő személyt a vezetőedző posztjára, mely a már kialakult szakmai stábbal dolgozhat majd tovább. A stáb egy személlyel bővül is, Pályi Nagy Zsolt személyében az akadémia kötelékéből erőnléti edző is csatlakozik.

Az év hátralévő részében megbízott edzőként Farkas István irányítja a csapatot, a KTE HUFBAU-ra két bajnoki vár még, előbb a Dabas-Gyón ellen idegenben lépünk pályára, majd az RKSK ellen hazai pályán zárjuk a szezont.

Klubunk Zoran Kuntics személyében egy rendkívül korrekt szakembert ismert meg, klubért tett erőfeszítéseit és munkáját ezúton is köszönjük, további karrierjéhez sok sikert kívánunk!

Szerző: Nyitray András

Média partnerek
Támogatók