NBIII. 2019/2020

Felkészülési mérkőzések (2020. nyár): 

07.01. (szerda): Jászberény – KTE HUFBAU 2-3

07.04. (szombat): KTE HUFBAU – FTC II. 3-1

07.11. (szombat): Szeged-Csanád Grosics – KTE HUFBAU 4-1

07.15. (szerda): Újpest II. – KTE HUFBAU 1-3

07.18. (szombat): KTE HUFBAU - Békéscsaba 1-2

07.26. (vasárnap): KTE HUFBAU – Szolnok 1-1

Az őszi menetrend:

08.02. (vasárnap): FTC II. – KTE HUFBAU, 11:00

08.09. (vasárnap): KTE HUFBAU – Honvéd II., 19:00

08.12. (szerda): KTE HUFBAU – Paks II., 19:00

08.16. (vasárnap): Vác – KTE HUFBAU, 17:30

08.23. (vasárnap): KTE HUFBAU – Újpest II., 19:00

08.26. (szerda): Hódmezővásárhely – KTE HUFBAU, 17:30

08.30. (vasárnap): KTE HUFBAU – Majos, 19:00

09.05. (szombat): Szekszárd – KTE HUFBAU, 16:30

09.09. (szerda): KTE HUFBAU – Monor, 18:00

09.13. (vasárnap): ESMTK – KTE HUFBAU, 16:30

09.19. (szombat): Tihanyi FC - KTE HUFBAU, 15:00 (MOL Magyar Kupa) 

09.27. (vasárnap): KTE HUFBAU – Dabas, 18:00

10.04. (vasárnap): Dabas-Gyón – KTE HUFBAU, 15:00

10.10. (szombat): KTE HUFBAU – Dunaújváros, 17:00

10.18. (vasárnap): Körösladány – KTE HUFBAU, 14:30

10.25. (vasárnap): KTE HUFBAU – Szeged, 17:00

11.01. (vasárnap): Taksony – KTE HUFBAU, 13:30

11.08. (vasárnap): KTE HUFBAU – RKSK, 16:00

11.14. (szombat): Kozármisleny – KTE HUFBAU, 13:30

11.22. (vasárnap): KTE HUFBAU – Iváncsa, 16:00

11.29. (vasárnap): KTE HUFBAU – FTC II., 16:00

12.06. (vasárnap): Honvéd II. – KTE HUFBAU, 11:00

A tavaszi menetrend:

02.28. (vasárnap): Paks II. – KTE HUFBAU, 11:00

03.07. (vasárnap): KTE HUFBAU – Vác, 14:30

03.14. (vasárnap): Újpest II. – KTE HUFBAU, 11:00

03.21. (vasárnap): KTE HUFBAU – Hódmezővásárhely, 17:00

03.28. (vasárnap): Majos – KTE HUFBAU, ?

04.04. (vasárnap): KTE HUFBAU – Szekszárd, 18:00

04.11. (vasárnap): Monor – KTE HUFBAU, 16:30

04.14. (szerda): KTE HUFBAU – ESMTK, 18:00

04.18. (vasárnap): Dabas – KTE HUFBAU, 17:00

04.25. (vasárnap): KTE HUFBAU – Dabas-Gyón, 18:00

04.28. (szerda): Dunaújváros – KTE HUFBAU, 17:00

05.02. (vasárnap): KTE HUFBAU – Körösladány, 18:00

05.09. (vasárnap): Szeged – KTE HUFBAU, 17:30

05.12. (szerda): KTE HUFBAU – Taksony, 18:00

05.16. (vasárnap): RKSK – KTE HUFBAU, 18:00

05.23. (vasárnap): KTE HUFBAU – Kozármisleny, 18:00

05.30. (vasárnap): Iváncsa – KTE HUFBAU, 18:00

Média partnerek
Támogatók